REZERWACJA: 501 332 276 LUB (0-18) 262-41-13

Nowość w naszej ofercie - Domki do wynajęcia!!!

 

Ośrodek rekreacyjno - wypoczynkowy "Pod Cyrhlą" jest spełnionym marzeniem właściciela, który przez wiele lat marzył o tym by móc wybudować, a następnie udostępnić obiekt, który spełni oczekiwania wielu wczasowiczów.

Obiekt znajduje się w Ochotnicy Górnej, która uchodzi za jedną z najpiękniejszych gorczańskich miejscowości. Obiekt leży w centrum Gorców, w zaciszu potoku Jamne.

W niezwykle malowniczym krajobrazie można oprócz biernego wypoczynku także pograć w piłkę nożną i siatkową, a także w koszykówkę, tenis ziemny, tenis stołowy, bilarda jak i w Xboxa. To gwarantuje rozrywkę w pogodne jak i deszczowe/śnieżne dni. Po aktywnym dniu można skorzystać z fińskiej sauny, by później zjeść pieczonego barana w szałasie.

W domu znajdują się pokoje dwu-, trzy-, cztero-, a nawet piecio- osobowe (konfiguracja dowolna) dla osób indywidualnych jak również dla grup zorganizowanych wraz z całodniowym wyżywieniem (jeden, dwa lub trzy posiłki) w bardzo atrakcyjnych cenach.

Ośrodek spełnia wszelkie standardy z zakresu bezpieczeństwa i jest zatwierdzony przez stację sanitarno - epidemiologiczną.

Przyjmujemy: kolonie, oazy, zielone szkoły, szkoły sportowe, grupy zorganizowanie jak i osoby indywidualne.

Organizujemy: uroczystości ślubne, chrzty, komunie, urodziny, imieniny, szkolenia, konferencje, ferie zimowe, Sylwestra. Jesteśmy otwarci także na wszelkie propozycje organizacji innych uroczystości.

Ochotnica znajduje się w pobliżu takich miast jak Nowy Targ, Zakopane i Nowy Sącz. Ciekawe jest to, że z Ochotnicy bardzo łatwo dostać się w Tatry, Pieniny, Beskid Sądecki, Beskid Wyspowy i oczywiście w Gorce. Osoby zainteresowane zdobywaniem Korony Gór Polskich mają stąd idealną bazę wypadową na następujące góry: Rysy, Babia Góra, Turbacz, Radziejowa, Mogielica, Wysoka i Lackowa. Wszyscy zdobywcy w 7 dni mogą zdobyć wcześniej wymienione szczyty. Polecamy także wycieczki na Gorc, Turbacz i Lubań.

Wyswietlen: 61016